Vítame Vás na našej stránke
Elektrické invalidné vozíky.

  

        Dnes je už samozrejmosťou, že ľuďom s pohybovým obmedzením je umožnený ľahší prístup do mnohých inštitúcií, budujú sa bezbariérové byty, existujú prostriedky zabezpečujúce ich nezávislosť a samostatný pohyb. Slovensko v mnohom ešte zaostáva v tejto oblasti a len pomaly sa do našej zeme dostávajú vymoženosti a prostriedky ktoré boli zatiaľ používané iba vo vyspelejších krajinách a ktoré spríjemňujú operatívne možnosti imobilným ľuďom a umožňujú ich lepší pohyb a kontakt s okolím a prírodou.

        Na našej stránke ponúkame elektrické skútre, tiež známe ako elektrické invalidné vozíky. / Mobility scooter / Pre ľudí, čo to potrebujú umožňujú maximálnu samostatnosť pri pohybe doma, v práci alebo bežnom živote. Vozíky sú odborne repasované.

        Iste si spomeniete na niekoho, či už z Vašej rodiny alebo blízkeho okolia, komu by ste veľmi radi pomohli v každodennom živote, alebo pri kontakte s vonkajším svetom. Či sa nám to páči alebo nie, okolo nás je veľa ľudí, ktorí potrebujú akýmkoľvek spôsobom povzbudiť do života. Zapojte sa teda do tohto procesu a pomôžte týmto ľudom, pretože sami nevieme, kedy budeme odkázaní aj my na pomoc iných.

 Zakúpený vozík Vám zdarma dopravíme domov do 24 hodín.

 Upozornenie!!!

Pri neprevzatí objednávky účtujeme kilometrovné: 0,40 € / 1 km.

 

 Komu by sa najviac hodili Elektrické invalidné vozíky?

 

Jednoznačne pre ľudí hendikepovaných ,telesne postihnutým osobám ale v neposlednej miere aj osobám ktoré si chcú len tak niekam vyjsť a majú aj tie najmenšie obavy z toho či to dokážu .

 

Pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou , alebo osobám zo stratou niektorých končatín. Minimálne však jedna ruka musí byť schopná, aby riadila tento elektrický invalidný vozík.

 

Pre kohokoľvek, keď má ťažkosti s chodením ,alebo  nevládze proste doniesť nákup z obchodu a chce byť samostatný a nezávislý na pomoci známych priateľov a príbuzných.

 

Vďaka veľkej dojazdovej vzdialenosti sa nemusíte báť ísť napríklad na výlet, do vzdialenejších nákupných centier, na návštevu  cintorínov,  do kostolov, za svojimi blískimy,

za priateľmi za ...... ,proste všade kam vás len napadne./ Dojazd pri plne nabitých batériách je v priemere okolo 30 Km/

 

Hlavné a zásadné  kritériá pri výbere   Elektrického invalidného vozíka sú podľa našich skúsenosti tieto :

 

1.         Váha človeka, ktorý bude pravidelne tento vozík používať.

2.         Terén, po ktorom plánuje v prevažnej väčšine jazdiť.

3.         Dojazd elektrického vozíka.

4.         Vzhľad

5.         Prispôsobivosť zákazníka k jednotlivým modelom./ trojkolesové,    

            štvorkolesové /

6.         Pohodlie pri jazde. / vysoké opierky sedadla, odpruženie kolies /

7.         Cenová dostupnosť.

8.         Servisné opravy , nákup náhradných dielov, kúpa doplnkov.

 

Dúfame, že sa nám podarilo  podať čo najlepšie informácie o Elektrických invalidných vozíkoch. / Mobility scooter /

 

Otázky Vám radi zodpovieme 24 hodín denne na čísle :          0918 563 6540918 563 654

 

 

 

image1 Image